O nás

Podmínky

Používaním PSA Parts stránky a internetového obchodu souhlasíte s našími podmínkami. Jestli máte další dotazy, prosím kontaktujte nás na .

 1. Minimální množství na objednávce
  V případě že je hodnota Vaší objednávky nižší než naše minimální hodnota objednávky, tato hodnota se zobrazí ve Vašem nákupním košíku.
 2. Doručení
  Objednávky budou zaslané po obdržení peněz. Jestli objednávku z nejakých důvodů nemůžeme zaslat, budeme vás kontaktovat a budete moci vaši objednávku zrušit. Automaticky použijeme jednoho z našich kurýrů, které máme k dispozici, pokud zákazník nespecifikuje jinak.
 3. Nesrovnalosti
  Nesrovnalosti ohledně objednávky musíte nahlásit do 5 dnů od obdržení objednávky.
 4. Nedoručeno
  O stracených objednávkach musíme být informovaný do 14 dnů od datumu na faktuře.
 5. Poškození při přepravě
  Zásilky poškozené při přepravě musí být odmítnuté a na doručenku napsaná poznámka 'poškozeno při tranzitu'. Pro urýchlené odeslání náhrady nás prosím informujte.
 6. Zrušení
  Máte právo vaši objednávku zrušit do 7 dnů od obdržení. Doprava zpět k nám je na vaše náklady. Zrušený tovar musí být v dobrém stavu v originálním balení. V případě závady viď bod 7.
 7. Vrácení
  V případě závady prosím vraťte tovar do 1 měsíce. Veškerý vrácený tovar musí mít RMA vydané našim zákazníckym centrem předtím než jej zašlete zpět.
 8. Cena
  Ceny na faktuře budou ceny dohodnuté se zákazníkem. V případě nespecifikovaní cen, tyhle budou efektivní podle datumu kdy byla objednávka obdržena. Ku změně cen může dojít bez upozornění.
 9. Daň
  Daň je aplikovatelná na ceny všech produktů ze dne odeslání. Konečná cena je spomenutá na faktuře.
 10. Dohoda o vyrovnání
  Platba musí být obdržená před odesáním zboží, v případě opětovného objednávaní vám váš manažer může zabězpečit kredit a můžete platit na faktury.
 11. Výhrada vlastnictví
  Veškeré zboží zůstává vlastnictvím PSA Parts Ltd až do příjmu platby.
 12. Doba záruky
  Garantujeme, že zboží bude ve vynikajíci kondici a bude odpovídat jeho specifikaci po dobu 12 měsíců od doručení.

  Výše zmíněnou záruku poskytujeme za nasledujících podmínek:
    •  Nejsme zodpovědný za poškození zapříčinené nepozorností nebo abnormálním používaním.
 13. Používaní internetové stránky
  Informace na naší stránke je majetkem vlastníků stránky. Tahle nemůže být distribuovaná nebo použitá pro komerční účely bez našeho souhlasu.
 14. Force Majeure
  V případě, že nejsme schopni doručit váš tovar kvůli nedodržení podmínek ze strany našeho dodavatele, kontrakt bude pozastavený až do doby, kdy budeme moci doručit.
 15. Změna podmínek
  Žádná změna podmínek nebude platná jestliže to písemně nepotvrdí pověřená osoba.
 16. Ustanovení
  Na všechny kontrakty se vztahuje anglické právo.