Doručení, vrácení & zrušení

Doručení

 • Objednávky přijaté do 16:00 hodin středoevropského času budou odeslány ještě týž pracovní den v závislosti na skladové dostupnosti.
 • U pokladny jsou k dispozici možnosti expresního a ekonomického doručení, přičemž doba doručení se pohybuje v rozmezí 1-5 dnů.

Záruka

Všechny produkty na naší internetové stránce jsou nové se Zárukou výrobce 1 rok. Záruka kryje výrobní chyby od datumu zakoupení. Garantujeme, že produkty na naší stránce jsou 100% kompatibilní - v případě, že produkt není vhodný, zařídíme výměnu, nebo vrácení peněz.

Zboží na vrácení

V případe, že chcete zboží vrátit, náhradu dostanete až po zaslání nechtěného produktu zpět k nám. Prosím držte se nasledujících kroků:

 1. Zašlete email na spolu s číslem vaší objednávky (napr. PCZ12345) a příčinou vrácění. Též jestli požadujete náhradu nebo vrácení peněz.
 2. Naše zákaznícke oddělení vám obratem zašle RMA kód.
 3. Nechtěný zboží zašletě zpět k nám spolu s RMA napsaným na vnějším balení na nasledující adresu:

  PSA Parts 
  Bovendijk 216,
  3045 PD Rotterdam

 4. Po obdržení vaší zásilky vám vystavíme dobropis a vrátíme peníze.

Zrušení objednávky

Při všech našich produktech máte právo objednávku zrušit po dobu 7 pracovních dnů ode dne doručení.

 • Jestliže si želáte zrušit objednávku, která ješte nebyla doručená, prosím zašlete email na spolu s vaším číslem objednávky e (eg PCZ12345) a příčinou pro zrušení.
 • Jestli jste produkt již obdrželi, prosím napište 'Zrušená objednávka' na dodací lístek (který jste obdrželi spolu s vaší objednávkou). Zboží zašlete zpět k nám spolu s dodacím lístkem. Ten musí být odeslaný do 7 dnů ode dne doručení.

Zboží odporučujeme zasílat doporučenou poštou. Vrácená zásilka musí být v neporušeném stavu a v originálním balení. I když peníze za zboží vám budou vrácené, náklady na dopravu zpět k nám si zákazník platí sám.