O násInformace o společnosti

PSA Parts je hlavním dodavatelem baterií, AC adapterů a nabíječek v rámci Evropy. Po dobu našeho 15-ti letého působení jsme si vybudovali velice silné vztahy s různými výrobci baterií a jiného příslušenství, včetně Duracell licence. Dodáváme výrobky značek Duracell a 2-Power, OEM a kompatibilní produkty vysoké kvality. Všechny tyto produkty jsou 100% kompatibilní a témeř všechny mají minimální záruku jeden rok. PSA Parts dodává zákazníkům v rámci celé Evropy, včetně distributorů, dealerů a koncových zakazníků. Naším cílem je poskytování kompletní řady napájecích řešení pro Vaše mobilní zařízení - včetně Vašeho laptopu, digitalního fotoaparátu, videokamery, osobního DVD, MP3, Smartphone a PDA. Nabízíme výrobky vysoké kvality a snažíme se o co nejlepší servis. Prohlédněte si naši širokou nabídku a v případe, že nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Logo a jméno 2-Power jsou majetkem PSA Parts Ltd. DURACELL je registrovaná ochranná známka společnosti Duracell Batteries BVBA a Duracell U.S. Operations, Inc., její použití chrání licence. Všechny vyrobní značky jsou uznané.

Práce na PSA

Záruka 1 rok Všechny naše produkty mají roční záruku a garantujeme 100%-ní kompatibilitu.
Společnost s certifikátem BSI a ISO9001 kvalifikací. Jsme držitelem BSI certifikátu a ISO 9001:2008 kvalifikovaná společnost.