O nás

Informace o společnosti

PSA Parts Informace o společnosti

O PSA Parts Ltd

Společnost PSA Parts, kterou si vybírají firmy po celém světě, je distributorem s přidanou hodnotou, který propojuje světové značky v oblasti informační technologie a spotřební elektroniky s rozsáhlou sítí více než 5 000 prodejců, maloobchodníků a e-shopů po celém světě.

Působíme na více než 40 trzích s kancelářemi a distribučními centry v Londýně, Hannoveru, Rotterdamu, Melbourne a na Rhode Islandu. Mezi naše značky patří výrobci domácího spotřebního zboží, specializovaní výrobci v oblasti IT a vlastní značky navržené speciálně pro naše zákazníky.Naším cílem je poskytování kompletní řady napájecích řešení pro Vaše mobilní zařízení - včetně Vašeho laptopu, digitalního fotoaparátu, videokamery, osobního DVD, MP3, Smartphone a PDA. Nabízíme výrobky vysoké kvality a snažíme se o co nejlepší servis. Prohlédněte si naši širokou nabídku a v případe, že nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Díky více než 30 letům zkušeností vyvinula společnost PSA řadu komplexních řešení a služeb, které pomáhají prodejcům a maloobchodníkům rozvíjet jejich podnikání a uspět na moderních trzích, které se rychle vyvíjejí. Nabízíme poradenství v oblasti kategorií a trhů od zkušených týmů specializujících se na vaše trhy, spolu s vyhledávači dílů (PartFinders), produktovými kanály a integrací na míru, abychom zajistili, že budete mít potřebná data vždy na dosah ruky.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak může PSA pomoci vašemu podnikání.

Společnost s certifikátem BSI a ISO9001 kvalifikací. Jsme držitelem BSI certifikátu a ISO 9001:2008 kvalifikovaná společnost.